AKTUALNOŚCI2020-08-09T18:07:34+02:00

Start sezonu 2020

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość!!!😍😍😍
Pływacie razem z nami już od 10 lat!🎂🎉🎉 Chcemy świętować tę rocznicę razem z Wami, dlatego przygotowaliśmy dla Was wiele niesamowitych niespodzianek!! 😀Ten sezon będzie inny niż wszystkie, ale na pewno zapamiętacie go na długo!!! 😁😁😁 Chcemy aby spływy z naszą wypożyczalnią kajaków od startu, aż do mety sprawiały wam jak najwięcej przyjemności 🥰 Rozwijamy się dla Was i waszego bezpieczeństwa, dlatego oficjalnie przedstawiamy Wam nowe miejsce wodowania kajaków w Brzózie 🚣‍♂️🚣‍♂️ Nowy teren wiąże się z samymi korzyściami!! Duża zielona polana z dala od zgiełku ulicy- idealne miejsce na zrelaksowanie się przed aktywnym czasem na rzece🌳🌳🍀 piaszczysta plaża- możliwość robienia pięknych zdjęć pamiątkowych z olśniewającym widokiem ☀️🏖nowy stabilny pomost- bezpieczne i bezproblemowe wejście do kajaka🛶🛶😊 Tak cudownie jeszcze nie było. Po więcej niespodzianek zapraszamy na facebooka  facebook.com/wypozyczalniakajakowtecza!!! ❤️❤️❤️

Rezerwacji kajaków możecie dokonać pod numerami telefonu:
601 778 207
697 797 878

Spływ nocny 20 lipca 2019

SPŁYW NOCNY – 20 LIPCA!

Kolejny raz wyruszamy na wyprawę kajakami NOCĄ! 🌊🌊 Gwarantujemy fantastyczną atmosferę, doborowe towarzystwo i niesamowitą przygodę!
Jeśli niestraszne są Wam ciemności to koniecznie musicie dołączyć do naszej ekipy, chwycić pochodnie i wypłynąć na Radomkę.

Dodatkowe informacje ⬇️⬇️
Data: 20 lipca
Godzina zbiórki: 21:00
Cena: 50 zł/ os
Trasa: Rogożek ➡️ Ryczywół
Co po spływie? (w cenie): ognisko z kiełbaskami 🔥 oraz zabawa z muzyką taneczną na polanie 💃

Rezerwacje pod numerami telefonu:
🔹️601 778 207
🔹️697 797 878

Zapraszamy!
Liczba miejsc ograniczona.
Do zobaczenia 😎

Sugerowane wyposażenie: prowiant na drogę (kanapka, woda), ubranie awaryjne (odzież do przebrania w razie zamoczenia, bluza/sweter gdyby zrobiło się chłodniej), latarka (czołowa lub zwykła – opcjonalnie) i najważniejsze – dobry nastrój!

Go to Top